fbpx

Fizyoritim Mersin

Doğal Yöntemlerle
Gerçek Sonuçlar

Fizyoterapist ve Manuel Terapi Uzmanları

Manuel terapi, manuel teknikler ve terapötik egzersizler dahil olmak üzere oldukça spesifik tedavi yaklaşımları kullanan fizik tedavi yöntemidir.

IKOMT konsepti, ağrı şikayetleri ile gelen danışanları bütüncül olarak değerledirip, bilimsel kanıtlar ışığında bir tedavi modeli oluşturur. 

Omurga üzerindeki deformasyon ve problemlere el ile müdahalede bulunarak iyileşmeye yardımcı olan etkin bir manuel terapi yöntemidir. 

Manuel Terapi uzman ellerde uygulandığı zaman son derece güvenli ve zararsızdır.

Esnekliğin ve ağrısız hareket aralığının artmasına yardımcı olur.

Sizden Gelenler

HASTA YORUMLARI

 • Kaan Bey’e ilk olarak tavsiye üzerine gittim çok memnun kaldım sonrasında tekrar gittim 6 ayda bir kendisine gidiyorum bu zamana kadar birçok fizyoterapiste gittim Kaan Bey kesinlikle doğru noktalara tedavi uyguluyor ve anında çözüm bulabiliyor..
  GİZEM CANER
  Doktor Takvimi
 • Referans üzerine gitmiştim. Güler yüzlü ve hastasına karşı çok samimi. Boyun fıtığı şikayetim üzerine gittim. Manuel ve egzersiz tedavisi uyguladı ve ağrılarım son buldu. Aynı zamanda tedavi hakkında hastasını detaylı olarak bilgilendiriyor.
  CEMİL KEMENT
  Doktor Takvimi
 • Çok başarılı bir eli var ameliyat olmadan önce görüşmeli diye düşünüyorum. Benim dosyam bile hazırdı ameliyata girecektim sonra Kaan Bey’le tanıştım sağ olsun elleri uğurlu 2 seansta beni ayaklandırdı . Çok seviyorum onu çok teşekkür ediyorum.
  EMİNE KIRAÇOĞLU
  Doktor Takvimi
5/5

Fizyoterapist eşliğinde bilinçli egzersiz yapmaya hazır mısınız?

Randevu Al
WhatsApp'ile Bilgi Al
Ara Bilgi Al 0 539 956 94 05
TurkishEnglish